WhatsApp Destek

Yara Bakım Hemşirelik Hizmeti

Nefes Evde Bakım ve Sağlık Hizmetlerinde yara bakımı; Uzun süre yatağa bağımlı hastalarda oluşan bası yaralarının(dekübit ülseri), şeker hastalığına bağlı diyabetik ayak yaralarının, ameliyat bölgesi yaralarının pansumanları alanında uzman yara bakım hemşirelerimiz tarafından uygun yara bakım ürünleriyle, aseptik kurallar çerçevesinde yapılmaktadır.

Yaraların iyileşmesinde etkili olan oksijenlenme, beslenme, pozisyon, protein diyetleri ve kullanılan ilaçları hastanın primer doktoru ile koordineli organize edilmektedir.

Nefes yara bakımında VAC sistemini kullanıyor. Uzun süre yatmaya bağlı oluşan yatak yaralarında, beslenme bozukluğu, yanlış bakım ürünlerinin kullanılması gibi olumsuz süreçler sonrasında yaranın büyümesi ve enfeksiyon kapması sonucunda devreye VAC sistemi giriyor.

Nefes, hastalarına VAC sisteminin seansını 400 TL'ye kurmaktadır.

Yara Bakımı hizmeti almadan önce; doğru tedavinin yapılabilmesi için önceden mutlaka tanımlama hizmeti talebinde bulunun. Nefes tarafından bu hizmet ücretsiz verilmektedir.

Yara bakımı konusunda tanımlama yapıldıktan sonra pansuman periyotlarına, yapılacak pansuman türüne ve kullanılacak yara bakım ürününe göre fiyatlandırma yapılmaktadır.

Hizmet Almak İçin Mutlaka Bizimle İletişime Geçin.

Her Nefeste Yanınızdayız.

Nefes aile kart sahiplerine %10’a varan indirim fırsatı. İletişim