WhatsApp Destek

Öncelikle;

Bu hassas süre boyunca sizinle el ele vererek değer verdiğiniz hastanız için “Her Nefeste Yanınızdayız” sloganında kararlıyız.

Nefes Evde Bakım “SAĞLIK BAKANLIĞI” tarafından Ruhsatlandırılmış bir kurumdur.

İstanbul'da hizmet veren yetkili evde bakım merkezlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Nefes Evde Bakım Türkiye’de örneği olmayan bir sistem ile farklılık yaratıyor; Evde bakım hizmeti verdiği hastalarına ev ortamlarında cihaz kurulumu yapıyor.
Bu sistem 7/24 hemşirelik hizmeti verilen hastalarda kullanılıyor. Sistemin en büyük avantajı, kurulan cihazlar sayesinde hasta yakınları sadece hastalarını hemşirelere değil hekimlere de emanet etmiş oluyorlar. Hastayı takip eden hemşireler, hastanın hayati bulgularını hasta başı monitörlerinden kontrol edip kayıt altına alıyorlar, aynı sistemi canlı olarak 7/24 yoğun bakım hekimleri de merkezde takip ediyor.

Herhangi bir olumsuz değişiklikte, izleme yapan hekim, hastanın hemşiresi ile iletişime geçiyor ve gerekli direktifleri veriyor.
Bu sistem sayesinde gelişebilecek komplikasyonların önüne geçmiş oluyorlar. Bu sistem tam anlamıyla yoğun bakım hizmetinin kusursuz işlemesine olanak tanıyor.

Nefes Evde Bakım hizmetleri, diğer kurumlara göre daha ekonomiktir. Sebebi çalışanların tamamını bünyesinde tam zamanlı olarak barındırır.

Nefes Aile Kart ile %10’a varan indirimlere olanak tanır.
Ücretsiz danışmanlık hizmeti verir.
Ücretsiz hasta tanımlama hizmeti verir.
Bakım verdiği hastalarına ücretsiz hekim hizmeti verir.
Anlaşmalı Özel hastanelerde özel indirim imkânları tanır.
Özel Sağlık Sigortalarından Geri ödeme imkânı vardır.
Bünyesinde profesyonel sağlık çalışanlarını barındırır.

Her Nefeste Yanınızdayız.

Nefes aile kart sahiplerine %10’a varan indirim fırsatı. İletişim