WhatsApp Destek

Laboratuvar Hizmetleri

Nefes Evde Bakım Hizmetleri Merkezi olarak, laboratuvar hizmetlerine ihtiyacı olan hastalarımıza
Kurumsal anlaşmalı olduğumuz, bağımsız, tarafsız, gizlilik ilkelerine sadık kalarak ve etik değerlerden ödün vermeden, müşteri ihtiyaçları ve geri bildirimlerini göz önünde bulunduran müşteri odaklı hizmet vermeyi hedef edinen elab laboratuvarlarından hizmet alıyoruz.

ELAB laboratuvarları İstanbul genelinde 5 şubesi ile hizmet vermektedir. 2500 farklı test ile hastalarımıza hizmet sunarken, hizmet alan hastalarımızın tetkik sonuçlarını, web tabanlı sistem üzerinden şifre ve kullanıcı adlarını kullanarak görebilecekleri bir sisteme olanak tanıyor.

Kuruluşundan bu yana düzenli bir şeklide hem eksternal hem de internal kalite kontrol programlarına katılan elab laboratuarlar grubunda testler ISO EN 15189 (Tıp Laboratuvarlarında Akreditasdyon Kuralları) standardı ile yapılandırılmıştır.

Nefes Evde Bakım hizmetlerinden 7gün 24 saat boyunca evinizde, iş yerinizde kısacası bulunduğunuz her yerden kan alma hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Sonuçlarınız size ayrıca en kısa süre içerisinde e-posta yoluyla gönderilmektedir.

Her Nefeste Yanınızdayız.

Nefes aile kart sahiplerine %10’a varan indirim fırsatı. İletişim