WhatsApp Destek

Öneri Sistemi: Nefes Evde Bakım Merkezi istek, öneri ve projelerini, Bölüm yöneticilerine önerilerini yazılı olarak iletmek suretiyle İnsan Kaynakları Bölümü’ne ulaştırırlar.

Çalışanlardan gelen öneriler değerlendirilir ve uygun olanlar İnsan Kaynakları Bölümü tarafından uygulamaya alınır. Öneri sisteminde hedeflenen, yönetime katılım, kurum içi bilgi akışını geliştirmek, evde bakım süreçlerinin gelişimine katkıda bulunmak amacıyla, öneride bulunan kişilerin, farklılığı yaratan, verimliliği arttıran, yaptığı işe deneyimini, bilgisini ve yaratıcılığını katan dolayısıyla sürekli iyileştirmede aktif rol almalarını sağlayan süreci kurmaktır.

En Başarılı Nefesliler: En Başarılı Nefesliler Ödül Sistemi, Nefes topluluğu çalışanlarını Nefes topluluğu değer ve yetkinliklerine dayalı olarak ödüllendiren sistemdir.

En Başarılı Nefesliler Ödül Sistemi ile Nefes topluluğu’nu hedeflerine ve vizyonuna ulaştıracak davranışların özendirilmesi, ön plana çıkarılması, toplulukta grup dayanışmasının sağlanması, iyi uygulamaların ortaya çıkarılması ve çalışanların bağlılığının, motivasyonunun, verimliliğinin artırılması amaçlanmaktadır. En Başarılı Nefesliler Ödül Sistemi, tüm Nefes topluluğu çalışanlarını kapsar.

En Başarılı Nefesliler, her yıl Ödül Töreni ile ödüllendirilir.

Anlık Ödüllendirme: “Anlık Ödül Sistemi” kapsamında çalışanlarınızdan ya da farklı bölüm çalışanlarından başarısıyla “fark yaratan bir çalışan” bölüm yöneticileri tarafından İnsan kaynakları’na bildirilmektedir. İnsan kaynakları tarafından yapılan değerlendirmeler sonucu ödül verilmesi kararlaştırılan çalışana “Anlık Ödül Paketi”, ödül için öneren kişi ve İK ile birlikte teslim edilmektedir.

Bize Katılın

İnsan Kaynakları Politikamız

İşe Alım Politikamız Nefes Evde Bakım Merkezi seçme ve yerleştirme sisteminin temel ilkesi; doğru zamanda, doğru yerde, uygun yetkinliklerde, Nefes Evde Bakım Merkezi felsefesini, vizyonunu, misyonunu ve ilkelerini benimseyip uygulayabilecek, kendisini, takımını ve şirketini geliştirecek, teknolojideki gelişmeleri takip eden ve uygulayan, eğitimli ve profesyonel insan kaynağını istihdam etmektir.

Adayların, işin teknik gereksinimlerine uygun özellikler taşımasının yanı sıra çok yönlü, öğrenmeye ve yeniliklere açık, insan ilişkilerinde başarılı ve inisiyatif sahibi olmalarına dikkat edilmektedir. Sağlık sektöründe çalıştığımız için “hasta memnuniyeti” odaklı bir çalışma sistemi ile hizmet vermekteyiz.
Bu bağlamda, hastalarımızın beklentilerini aşmayı hedefleyen bir çalışan potansiyelimizin olması bir zorunluluktur. Her şeyden önce yaptığı işe gönülden bağlı olan, iletişim becerileri yüksek, empati kurabilen, takım çalışması ve inisiyatif alma konularında etkili, ayrıca işinin uzmanı olan kişilere potansiyel çalışan listemiz içerisinde yer verilmektedir.

Nefes ailesine katılmak isteyenler, insan kaynakları iş başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.
Başvurular, veri tabanımızda altı ay süreyle kayıtlı olarak kalacaktır.
Kriterlerimiz ve açık pozisyonlarımız için uygun olan adaylar, İnsan Kaynakları ve bölüm yöneticisi ile birlikte görüşmeye davet edilmektedir.
Süreci olumlu olarak değerlendirilen adaylara iş teklifinde bulunulmaktadır.

Bize Katılın

Her Nefeste Yanınızdayız.

Nefes aile kart sahiplerine %10’a varan indirim fırsatı. İletişim